بیمارستانهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران
   انستيتوكانسر

انستيتو كانسر به عنوان قديمي ترين و تنها بيمارستان چند رشته اي بيش از 50 سال است كه تاسيس شده و به خدمت رساني و درمان بيماران سرطاني پرداخته است.
امکانات فوق تخصصی این مرکز در سه بخش عمل جراحی سرطان، رادیو تراپی وشیمی درمانی تقسیم گردیده است. 80 تخت شیمی درمانی برای بیماران بستری با حضور مجرب ترین فوق تخصص های انکولوژی همه روزه پذیرای بیماران سرپایی وبستری است. بخش رادیو تراپی این مرکز بعنوان قدیمی ترین مرکز رفرنس این رشته در کشور در درمان بیماران دردمند می باشد. در اين مركز تمامي امكانات تشخيصي و درماني سرطان وجود داشته و انحصاراً نيز به تحقيق و درمان بيماران سرطاني مي پردازد.
اين مركز در دو قسمت قرار گرفته كه يك بخش آن در ساختمان اصلي انستيتو با 4 بخش جراحي است و بخش ديگر در ساختمان سانترال شماره يك در خارج از بيمارستان قرار دارد. بخش شيمي درماني با دو بخش مديكال انكولوژي زنان و مردان و جراحي هاي سرطان در ساختمان شماره يك در خارج از بيمارستان واقع شده است.
اين مركز دارای كلينيك هاي تخصصي تومورهاي سر و گردن، برست و تومورهاي دستگاه گوارش می باشد كه در اين كلينيك ها متخصصين رشته هاي مختلف مرتبط با سرطان در خصوص تك تك بيماران تصميم جمعي گرفته و سعي مي شود كه كار درماني تيمي با استانداردهاي بالا به بيماران ارائه شود. بخش راديو تراپي را نیز،می توان بهترين، مجهز ترين و مدرن ترين بخش راديو تراپي ايران دانست .


جهت کسب اطلاعات بیشتر روی لینک های زیر کلیک نمایید:


http://medicine.tums.ac.ir/fa/Section.aspx?lt=1&li=707


http://medicine.tums.ac.ir/fa/Clinic.aspx?lt=1&li=707

  ،
Copyright © 2012 - Allright Reserved for Tehran Univarsity of Medical Sciences